به فروشگاه اینترنتی مانا دکور خوش آمدید!
Filters
جستجو

دکوراتیو

نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

آباژور سایز بزرگ کد 22103

آباژورهای حصیری سایز بزرگ محصول شرکت بورنوی با ظاهری زیبا و مدرن در 3 سایز مختلف قابل سفارش هستند. جنس فریم این آباژور آلومینیوم و حصیرهای آن از پلی اتیلن می‌باشد. یکی از نکاتی که محصولات بورنووی را منحصر به فرد می‌کند دست بافت بودن حصیرهای کارشده بر روی آن است. این سبک آباژور حصیری کاملا ضد آب، ضد قارچ، ضد الکتریسیته و ضد اشتعال است.
تومان

ست گلدان پامچال کد 20020

گلدان‌های پامچال محصول شرکت بورنوی با ظاهری زیبا و مدرن در 2 سایز مختلف قابل سفارش می‌باشد. حصیرهای به کار رفته در این گلدان از پلی اتیلن بوده و یکی از نکاتی که محصولات بورنووی را منحصر به فرد می‌کند دست بافت بودن حصیرهای کارشده بر روی آن است. گفتنی است گلدان‌های پامچال کاملا ضد آب، ضد قارچ، ضد الکتریسیته و ضد اشتعال هستند.
تومان

گلدان پاناما سایز کوچک کد 20011

گلدان‌های پاناما یک انتخاب بسیار مناسب برای زیباتر شدن خانه، گالری و کافه شماست. جنس حصیری رویه این گلدان از الیاف پلی رتن و جنس فریم آن از آلومینیوم می‌باشد. از جمله ویژگی‌های الیاف بکار رفته در گلدان‌های پاناما آتنی اکسیدانت، ضد اشعه خورشید، ضد الکتریسته ساکن، ضد باکتری و ضد حریق بودن، است. شما می‌توانید گلدان‌های پاناما را در 3 سایز مختلف سفارش دهید.
تومان

آباژور برنا کد 22104

آباژورهای برنا محصول شرکت بورنوی با ظاهری زیبا و مدرن قابل سفارش هستند. جنس فریم این آباژور آلومینیوم و حصیرهای آن از پلی اتیلن می‌باشد. یکی از نکاتی که محصولات بورنووی را منحصر به فرد می‌کند دست بافت بودن حصیرهای کارشده بر روی آن است. آباژور برنا کاملا ضد آب، ضد قارچ، ضد الکتریسیته و ضد اشتعال است.
تومان

گلدان حصیری پاناما سایز بزرگ کد 20013

گلدان‌های پاناما محصول شرکت بورنوی با ظاهری زیبا و مدرن در 3 سایز مختلف قابل سفارش هستند. حصیرهای به کار رفته در این گلدان از پلی اتیلن بوده و یکی از نکاتی که محصولات بورنووی را منحصر به فرد می‌کند دست بافت بودن حصیرهای کارشده بر روی آن است. گفتنی است گلدان‌های پاناما کاملا ضد آب، ضد قارچ، ضد الکتریسیته و ضد اشتعال هستند.
تومان
تولید کنندگان

Filter by:

Clear All
  • سماقی
  • خاکستری
  • قهوه ایی
  • ذغال سنگ (دودی)
  • طوسی
  • قهوه ای
  • شکلاتی
  • قهوه ای