به فروشگاه اینترنتی مانا دکور خوش آمدید!
Filters
جستجو

آباژور

نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

آباژور سایز بزرگ کد 22103

آباژورهای حصیری سایز بزرگ محصول شرکت بورنوی با ظاهری زیبا و مدرن در 3 سایز مختلف قابل سفارش هستند. جنس فریم این آباژور آلومینیوم و حصیرهای آن از پلی اتیلن می‌باشد. یکی از نکاتی که محصولات بورنووی را منحصر به فرد می‌کند دست بافت بودن حصیرهای کارشده بر روی آن است. این سبک آباژور حصیری کاملا ضد آب، ضد قارچ، ضد الکتریسیته و ضد اشتعال است.
تومان

آباژور برنا کد 22104

آباژورهای برنا محصول شرکت بورنوی با ظاهری زیبا و مدرن قابل سفارش هستند. جنس فریم این آباژور آلومینیوم و حصیرهای آن از پلی اتیلن می‌باشد. یکی از نکاتی که محصولات بورنووی را منحصر به فرد می‌کند دست بافت بودن حصیرهای کارشده بر روی آن است. آباژور برنا کاملا ضد آب، ضد قارچ، ضد الکتریسیته و ضد اشتعال است.
تومان

چراغ باغی سایز بزرگ کد 22203

جنس چراغ‌های باغی از حصیر دست بافت ساخته شده است که جنس این حصیر از الیاف پلی رتن می‌باشد. از جمله ویژگی‌های منحصربفرد این چراغ‌ها ضد آب و ضد الکتریسته ساکن بودن آن است. علاوه بر این به دلیل جنس مرغوب این محصول در برابر باران، اشعه خورشید و آتش مقاوم است. توجه داشته باشید که جنس حصیری رویه چراغ‌های باغی از الیاف پلی رتن و جنس فریم آن از آلومینیوم است. شما می‌توانید این محصول را در 3 سایز مختلف سفارش بدهید.
تومان