به فروشگاه اینترنتی مانا دکور خوش آمدید!
Filters
جستجو

محصولات با برچسب 'صندلی فلزی'

نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

صندلی ترمو مدل ساده کد AK01A00631

صندلی ترمو مدل ساده که ترکیبی از چوب و فلز است انتخاب بسیار مناسبی برای کافه و رستوران محسوب می‌شود. صندلی ترمو در دو سایز کوتاه و بلند موجود است و شما می‌توانید در سایز دلخواه آن را سفارش بدهید. با خریدن صندلی ترمو دیگر نیازی نیست که نگران استفاده از آن در فضای آزاد باشید زیرا این صندلی در مقابل باران و اشعه خورشید کاملا مقاوم است.
1,550,000 تومان

صندلی مدل بیتا با پشتی کد AD01A00121ZZ

صندلی با پشتی مدل بیتا یک صندلی بسیار با کیفیت است که می‌توان از آن به عنوان صندلی کافی شاپ، صندلی بار، صندلی اپن در خانه‌ استفاده کرد. صندلی بیتا از فولاد ساخته شده است و از آنجایی که برای رنگ کردن آن از رنگ الکترواستاتیک استفاده شده است می‌توانید بدون آن که نگران زنگ زدن آن باشید در فضاهای باز از آن استفاده کنید. شما می‌توانید صندلی بیتا را با توجه به نیازتان در دو سایز مختلف سفارش بدهید.
395,000 تومان

صندلی مدل بیتا با دسته کد AD01A00131ZZ

صندلی مدل بیتا با دسته یک صندلی بسیار با کیفیت است که می‌توان از آن به عنوان صندلی کافی شاپ، صندلی بار، صندلی اپن در خانه‌ استفاده کرد. صندلی بیتا از فولاد ساخته شده است و از آنجایی که برای رنگ کردن آن از رنگ الکترواستاتیک استفاده شده است می‌توانید بدون آن که نگران زنگ زدن آن باشید در فضاهای باز از آن استفاده کنید. شما می‌توانید صندلی بیتا را با توجه به نیازتان در دو ارتفاع مختلف سفارش بدهید.
455,000 تومان

صندلی مدل بیتا ساده کد AD01A00111

صندلی مدل بیتا ساده یک صندلی بسیار با کیفیت است که می‌توان از آن به عنوان صندلی کافی شاپ، صندلی بار، صندلی اپن در خانه‌ استفاده کرد. صندلی مدل بیتا ساده از فولاد ساخته شده است و از آنجایی که برای رنگ کردن آن از رنگ الکترواستاتیک استفاده شده است می‌توانید بدون آن که نگران زنگ زدن صندلی خود باشید در فضاهای باز از آن استفاده کنید. شما می‌توانید صندلی مدل بیتا ساده را با توجه به نیازتان در دو ارتفاع مختلف سفارش بدهید.
365,000 تومان

صندلی مدل پلیکان ساده کد AP01A00105

صندلی مدل پلیکان ساده یک صندلی بسیار با کیفیت است که می‌توان از آن به عنوان صندلی کافی شاپ، صندلی بار، صندلی اپن در خانه‌ استفاده کرد. صندلی مدل پلیکان ساده از فولاد ساخته شده است و از آنجایی که برای رنگ کردن آن از رنگ الکترواستاتیک استفاده شده است می‌توانید بدون آن که نگران زنگ زدن صندلی خود باشید در فضاهای باز از آن استفاده کنید. شما می‌توانید صندلی مدل پلیکان ساده را با توجه به نیازتان در 3 ارتفاع مختلف سفارش بدهید.
355,000 تومان

صندلی مدل پلیکان مونتاژی کد AP01A00115

صندلی مدل پلیکان مونتاژی یک صندلی بسیار با کیفیت است که می‌توان از آن به عنوان صندلی کافی شاپ، صندلی بار، صندلی اپن در خانه‌ استفاده کرد. تفاوت پلیکان منتاژی با مدل ساده آن در این است که شما می‌توانید برای جابجا کردن صندلی آن را باز کرده و بعد دوباره منتاژ کنید. صندلی مدل پلیکان منتاژی از فولاد ساخته شده است و از آنجایی که برای رنگ کردن آن از رنگ الکترواستاتیک استفاده شده است می‌توانید بدون آن که نگران زنگ زدن صندلی خود باشید در فضاهای باز از آن استفاده کنید. شما می‌توانید صندلی مدل پلیکان منتاژی را با توجه به نیازتان در سه ارتفاع مختلف سفارش بدهید.
850,000 تومان