به فروشگاه اینترنتی مانا دکور خوش آمدید!
Filters
جستجو

صندلی

نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

صندلی مدل کاریار کد AK01A00112

صندلی مدل کاریار یک صندلی بسیار با کیفیت است که می‌توان از آن به عنوان صندلی کافی شاپ، صندلی بار، صندلی اپن در خانه‌ استفاده کرد. صندلی مدل کاریار از فولاد ساخته شده است و از آنجایی که برای رنگ کردن آن از رنگ الکترواستاتیک استفاده شده است می‌توانید بدون آن که نگران زنگ زدن صندلی خود باشید در فضاهای باز از آن استفاده کنید. صندلی کاریار در 4 نوع مختلف پشتی دار کوتاه، پشتی دار بلند، ساده کوتاه و ساده بلند قابل سفارش است
1,140,000 تومان

صندلی مدل نوید پانچی کد AE01A00141

صندلی مدل نوید پانچی یک صندلی بسیار با کیفیت است که می‌توان از آن به عنوان صندلی کافی شاپ، صندلی بار، صندلی اپن در خانه‌ استفاده کرد. صندلی مدل نوید پانچی از فولاد ساخته شده است و از آنجایی که برای رنگ کردن آن از رنگ الکترواستاتیک استفاده شده است می‌توانید بدون آن که نگران زنگ زدن صندلی خود باشید در فضاهای باز از آن استفاده کنید. شما می‌توانید صندلی مدل نوید پانچی را با توجه به نیازتان در دو ارتفاع مختلف سفارش بدهید.
550,000 تومان

صندلی مدل نوید طاووسی کد AE01A00171

صندلی مدل نوید طاووسی یک صندلی بسیار با کیفیت است که می‌توان از آن به عنوان صندلی کافی شاپ، صندلی بار، صندلی اپن در خانه‌ استفاده کرد. صندلی مدل نوید طاووسی از فولاد ساخته شده است و از آنجایی که برای رنگ کردن آن از رنگ الکترواستاتیک استفاده شده است می‌توانید بدون آن که نگران زنگ زدن صندلی خود باشید در فضاهای باز از آن استفاده کنید. شما می‌توانید صندلی مدل نوید طاووسی را با توجه به نیازتان در دو ارتفاع مختلف سفارش بدهید.
495,000 تومان

صندلی مدل نوید سفارشی کد AE01A00161

صندلی مدل نوید سفارشی یک صندلی بسیار با کیفیت است که می‌توان از آن به عنوان صندلی کافی شاپ، صندلی بار، صندلی اپن در خانه‌ استفاده کرد. صندلی مدل نوید سفارشی از فولاد ساخته شده است و از آنجایی که برای رنگ کردن آن از رنگ الکترواستاتیک استفاده شده است می‌توانید بدون آن که نگران زنگ زدن صندلی خود باشید در فضاهای باز از آن استفاده کنید. شما می‌توانید صندلی مدل نوید سفارشی را با طرح مورد نظر خودتان در دو ارتفاع مختلف سفارش بدهید.
550,000 تومان

صندلی مدل تیام سفارشی کد CC01A001B2

صندلی مدل تیام سفارشی یک صندلی بسیار با کیفیت است که می‌توان از آن به عنوان صندلی کافی شاپ، صندلی بار، صندلی اپن در خانه‌ استفاده کرد. صندلی مدل تیام سفارشی از فولاد ساخته شده است و از آنجایی که برای رنگ کردن آن از رنگ الکترواستاتیک استفاده شده است می‌توانید بدون آن که نگران زنگ زدن صندلی خود باشید در فضاهای باز از آن استفاده کنید. شما می‌توانید صندلی مدل تیام سفارشی را با توجه به نیازتان در دو ارتفاع مختلف و با طرح مورد نظرتان بر روی تکیه‌گاه سفارش بدهید.
600,000 تومان

صندلی مدل تیام ساده کد CC01A00111

صندلی مدل تیام ساده یک صندلی بسیار با کیفیت است که می‌توان از آن به عنوان صندلی کافی شاپ، صندلی بار، صندلی اپن در خانه‌ استفاده کرد. صندلی مدل تیام ساده از فولاد ساخته شده است و از آنجایی که برای رنگ کردن آن از رنگ الکترواستاتیک استفاده شده است می‌توانید بدون آن که نگران زنگ زدن صندلی خود باشید در فضاهای باز از آن استفاده کنید. شما می‌توانید صندلی مدل تیام ساده را با توجه به نیازتان در دو ارتفاع مختلف سفارش بدهید.
505,000 تومان
تولید کنندگان

Filter by:

Clear All
کمترین مقدار: 220,000 تومان بیشترین مقدار: 6,800,000 تومان
ريال220000 ريال6800000
  • سماقی
  • خاکستری
  • قهوه ای
  • مشکی
  • فلزی ( آلومینیوم )
  • چوبی ( ساده )
  • چوبی ( فرم دار )
  • فلزی
  • چوبی