به فروشگاه اینترنتی مانا دکور خوش آمدید!
Filters
جستجو

محصولات با برچسب 'فلزی'

نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

چهار پای جفت هائل کد AC01A00135

چهارپایه جفت هائل که از جنس فولاد ساخته شده است و به دلیل داشتن دو دسته یک انتخاب بسیار مناسب برای بالارفتن، نشستن، قرار دادن گلدان یا اشیا می‌باشد. جنس این چهارپایه از فولاد است و استحکام بسیار بالایی دارد. شما می‌توانید چهارپایه جفت هائل را با توجه به نیازتان در سایزهای مختلف سفارش بدهید
420,000 تومان

چهار پای مونتاژی کد AC01A00056ZZ

چهارپایه منتاژی از جنس فولاد ساخته شده است یک انتخاب بسیار مناسب برای بالارفتن، نشستن، قرار دادن گلدان یا اشیا می‌باشد. جنس این چهارپایه از فولاد است و استحکام بسیار بالایی دارد. خوبی مدل منتاژی این است که شما برای جابجایی این صندلی می‌توانید قطعات آن را از هم جدا کرده و پس از انتقال به مکان دیگر دوباره قطعات آن را به هم متصل کنید.
810,000 تومان

چهارپای نهال کد AC01A00113

چهارپایه ساده نهال یک انتخاب بسیار مناسب برای بالارفتن، نشستن، قرار دادن گلدان یا اشیا می‌باشد. شما می‌توانید از این چهارپایه در خانه، کافه، گالری و حتی مغازه استفاده کنید. جنس این چهارپایه از فولاد است و استحکام بسیار بالایی دارد. شما می‌توانید چهارپایه ساده نهال را با توجه به نیازتان در سایزهای مختلف سفارش بدهید
245,000 تومان

صندلی ترمو مدل تیام کد AK01A00641

صندلی ترمو مدل تیام ساخت شرکت نهالسان یک انتخاب مناسب برای کافه، رستوران، گالری و حتی منزل شماست. جنس بدنه صندلی تیام از فلز است و رنگ به کار رفته در آن کوره‌ای الکترواستاتیک می‌باشد. از جمله ویژگی‌های برجسته صندلی ترمو مدل تیام که آن را از صندلی‌های موجود در بازار مجزا می‌کند شامل مقاوم در برابر باران، مقاوم در برابر اشعه خورشید، ارتفاع قابل تنظیم و نشیمن فرم دار ارگونومیک آن است.
1,630,000 تومان

صندلی ترمو مدل ساده کد AK01A00631

صندلی ترمو مدل ساده که ترکیبی از چوب و فلز است انتخاب بسیار مناسبی برای کافه و رستوران محسوب می‌شود. صندلی ترمو در دو سایز کوتاه و بلند موجود است و شما می‌توانید در سایز دلخواه آن را سفارش بدهید. با خریدن صندلی ترمو دیگر نیازی نیست که نگران استفاده از آن در فضای آزاد باشید زیرا این صندلی در مقابل باران و اشعه خورشید کاملا مقاوم است.
1,550,000 تومان

صندلی ترمو مدل نوید کد AK01A00621

صندلی ترمو مدل نوید که ترکیبی از چوب و فلز است انتخاب بسیار مناسبی برای کافه و رستوران محسوب می‌شود. پشتی که برای این صندلی در نظر گرفته شده نشستن طولانی مدت را بر روی آن بسیار ساده می‌کند. صندلی ترمو نوید در دو سایز کوتاه و بلند موجود است و شما می‌توانید در سایز دلخواه آن را سفارش بدهید. با خریدن صندلی ترمو دیگر نیازی نیست که نگران استفاده از آن در فضای آزاد باشید زیرا این صندلی در مقابل باران و اشعه خورشید کاملا مقاوم است.
1,630,000 تومان