به فروشگاه اینترنتی مانا دکور خوش آمدید!
Filters
جستجو

میز، صندلی و چهارپایه

نمایش به عنوان گرید لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

صندلی مدل نوید طرح سنگ کد AE01A00131

صندلی مدل نوید طرح سنگ، یک صندلی بسیار با کیفیت است که می‌توان از آن به عنوان صندلی کافی شاپ، صندلی بار، صندلی اپن در خانه‌ استفاده کرد. این محصول از فولاد ساخته شده است و از آنجایی که برای رنگ کردن آن از رنگ الکترواستاتیک استفاده شده است می‌توانید بدون آن که نگران زنگ زدن صندلی خود باشید در فضاهای باز از آن استفاده کنید. شما می‌توانید صندلی مدل نوید طرح سنگ را با توجه به نیازتان در دو ارتفاع مختلف سفارش بدهید.
500,000 تومان

صندلی مدل کاناپه کد BK01A00100 تک نفره

صندلی مدل کاناپه تک نفره یک انتخاب بسیار مناسب برای مکان‌هایی همچون رستوران‌ها، کافه‌ها، باغ، ویلا و حتی آلاچیق‌ها محسوب می‌شود. مقاومت این کاناپه‌ها بسیار زیاد است و از جمله ویژگی‌های منحصر بفرد این صندلی در مقایسه با محصولات دیگر مقاومت در برابر باران و اشعه خورشید می‌باشد. شما می‌توانید کاناپه تک نفره را به صورت چوبی و فلزی سفارش بدهید.
220,000 تومان

صندلی مدل کاناپه کد BK01A00110 دو نفره

صندلی مدل کاناپه دونفره یک انتخاب بسیار مناسب برای مکان‌هایی همچون رستوران‌ها، کافه‌ها، باغ، ویلا و حتی آلاچیق‌ها محسوب می‌شود. مقاومت این کاناپه‌ها بسیار زیاد است و از جمله ویژگی‌های منحصر بفرد این صندلی در مقایسه با محصولات دیگر مقاومت در برابر باران و اشعه خورشید می‌باشد. شما می‌توانید کاناپه دونفره را به صورت چوبی و فلزی سفارش بدهید
3,180,000 تومان

صندلی مدل کاناپه کد BK01A00120 سه نفره

صندلی مدل کاناپه سه نفره یک انتخاب بسیار مناسب برای مکان‌هایی همچون رستوران‌ها، کافه‌ها، باغ، ویلا و حتی آلاچیق‌ها محسوب می‌شود. مقاومت این کاناپه‌ها بسیار زیاد است و از جمله ویژگی‌های منحصر بفرد این صندلی در مقایسه با محصولات دیگر، مقاومت در برابر باران و اشعه خورشید می‌باشد. شما می‌توانید کاناپه سه نفره را به صورت چوبی و فلزی سفارش بدهید
4,650,000 تومان

صندلی مدل میله ای کد BK01A00110 بلند

صندلی مدل میله‌ای یک صندلی بسیار با کیفیت است که می‌توان از آن به عنوان صندلی کافی شاپ، صندلی بار، صندلی اپن در خانه‌ استفاده کرد. صندلی مدل میله‌ای از فولاد ساخته شده است و از آنجایی که برای رنگ کردن آن از رنگ الکترواستاتیک استفاده شده است می‌توانید بدون آن که نگران زنگ زدن صندلی خود باشید در فضاهای باز از آن استفاده کنید. شما می‌توانید صندلی مدل میله‌ای با ارتفاع 108 سانتی متر را هم با جنس چوبی و هم با جنس فلزی سفارش دهیید.
830,000 تومان
تولید کنندگان

Filter by:

Clear All
کمترین مقدار: تومان بیشترین مقدار: 6,800,000 تومان
ريال0 ريال6800000
  • سماقی
  • خاکستری
  • قهوه ای
  • مشکی
  • فلزی ( آلومینیوم )
  • چوبی ( ساده )
  • چوبی ( فرم دار )
  • فلزی
  • چوبی